Agnieszka Działo-Jabłońska

Agnieszka Działo-Jabłońska

Urodzona w 1971 roku w Kłodzku. Złotnictwem zainteresowała się na protetyce. W 1993 rozpoczęła naukę sztuki złotniczej w pracowni Anny i Andrzeja Głowackich w Bydgoszczy. Od 1995 prowadzi własną pracownię złotniczą w Inowrocławiu. Tworzy pod marką JA.Jabłońska Bizuteria. Członek Stowarzyszenia Twórców Form Złotniczych.

Anna Długołęcka

Anna Długołęcka

Edukacja:

 

- studia magisterskie w Wyższej Szkole Sztuki i Projektowania w Łodzi, specjalizacja Projektowanie Biżuterii.

Dominik Daszkowski

Dominik Daszkowski 

Urodzony 02.07.1987 r. w Wałczu. Zamieszkały w Kole. Student Szkoły Wyższej Rzemiosł Artystycznych i Zarządzania we Wrocławiu. Pracuje w Pracowni Wyrobów z Metali Szlachetnych w Kole.

Joanna Katarzyna Dynysiuk

Joanna Katarzyna Dynysiuk

Urodzona 15.05.1973 r. we Wrocławiu, mieszka i pracuje w Łowiczu, gdzie od 2002 r. prowadzi pracownię jubilerską Art Of Gold.

Kamila Dzieżyc

Kamila Dzieżyc

Urodzona 21.01.1985 w Świebodzinie, mieszka w Poznaniu. Działalność złotniczą rozpoczęła w 2011 r.

Maryla Maria Dubiel

Maryla Maria Dubiel

Urodzona 09.03.1973 r. w Lublinie, mieszka w Warszawie, gdzie prowadzi Galerię Dubiel. Biżuterią zajmuje się od 1994 r. Uczestniczyła w ponad trzydziestu wystawach i konkursach w kraju i na świecie, m.in. w Warszawie, Legnicy, Krakowie, Kazimierzu Dolnym, Gdańsku, Belinie, Bremie, Bolonii, Monachium, Nowym Jorku, Kopenhadze, Florencji, Londynie, Mediolanie.

Piotr Dalewski

Piotr Dalewski 

Projektowaniem biżuterii zajmuje się od 1996 r. Tworzy biżuterię realizowaną na zamówienia indywidualne.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/adminbiz/public_html/components/com_k2/templates/default/category.php on line 250