Ogrodowski Tomasz

Tomasz Ogrodowski

Działający od lat 80-tych artysta. Uczestnik licznych wystaw krajowych. W latach 2009-2011 Menadżer Biura Projektowego firmy YES Biżuteria.

Okołowicz Stefan

Stefan Okołowicz

Urodzony w 1948 r. w Chorzowie. W 1975 r. otworzył atelier malarskie w Warszawie. W latach osiemdziesiątych XX w. współpracował ze swoją ówczesną żoną Ewą Franczak. Wraz z nią wytwarzał biżuterię i małe formy ceramiczne, a od 1983 r. biżuterię srebrną. Działalność z zakresu wyrobu biżuterii zakończył pod koniec lat osiemdziesiątych. Obecnie zajmuje się fotografią.

Orska Anna

Anna Orska

Projektantka biżuterii i niewielkich form wzorniczych. Od 2001 roku pracowała dla popularnych marek takich jak: W.KRUK, DENI CLER, SWAROVSKI ELEMENTS.  Stworzyła autorską markę biżuterii ORSKA. W swoich najbardziej znanych projektach wykorzystywała takie materiały jak: stare liny żeglarskie, części samochodowe, weneckie kryształy oraz stare monety. 

Ostrowska Maria

Maria Ostrowska

Urodzona w 1983 r. w Gdyni, mieszka i działa w Gdyni. Twórczyni marki OM jewellery, którą prowadzi od 2011 r.

Ostrowski Jacek

Jacek Ostrowski

Urodzony w Gdyni, mieszka w Gdańsku. Absolwent Instytutu Wzornictwa Przemysłowego Politechniki Koszalińskiej. Projektowaniem biżuterii zajmuje się od 1999 r. Założył firmę OSTROWSKI-DESIGN, w której jest głównym projektantem. Prace prezentował na pokazach i wystawach w Polsce i zagranicą. Projekty Ostrowskiego to nowoczesne geometryszne formy. Wykonane są głównie ze srebra, kolorowego akrylu, kryształów Swarovskiego i bursztynu. Jego prace prezentowane były na wielu wystawach. Jest laureatem wielu konkursów.

Owczarek-Siwak Michalina

Michalina Małgorzata Owczarek

Urodzona 07.09.1985 r. w Łodzi, gdzie mieszka i pracuje. Działalność z zakresu wytwarzania biżuterii zarejestrowała w 2012 r. Tworzy m.in. biżuterię inspirowaną epoką wiktoriańską. Współpracowała z Teatrem Wielkim w Łodzi przygotowując biżuterię do spektaklu „Juliusz Cezar”. Obecnie zajmuje się również renowacją zabytków w firmie AnBudex. 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/adminbiz/public_html/components/com_k2/templates/default/category.php on line 250