Polski Jubiler

Ukazujący się od 1997 roku magazyn dedykowany branży jubilerskiej, zegarmistrzowskiej i złotniczej w Polsce. Na jego łamach publikowane są artykuły na temat najważniejszych imprez branżowych, trendów i nowinek rynkowych, porady ekonomiczne i prawne oraz prezentowane sylwetki uznanych postaci i opinie na temat aktualnych wydarzeń.
https://www.polskijubiler.pl/

Zegarki & Biżuteria

Fachowy magazyn dla osób zajmujących się projektowaniem i produkcją biżuterii oraz dystrybucją zegarków i biżuterii ukazujący się od 1997 r. Publikuje informacje na temat najważniejszych wydarzeń branżowych i ma ambicję dostarczania eksperckich informacji pomocnych w podejmowaniu trafnych decyzji biznesowych. 
www.unit.com.pl

Bursztynisko

Istniejący na rynku od 1996 roku polsko-angielski magazyn poświęcony bursztynowi bałtyckiemu prezentujące najnowsze informacje z życia branży, aktualny stan wiedzy o bursztynie oraz najciekawsze propozycje z zakresu bursztynowego designu. Adresowany zarówno do fachowców, jak i miłośników bursztynu.
https://www.amber.org.pl/bursztynisko


NIEISTNIEJĄCE:

Gems & Jewelry. Magazyn branży gemmologicznej i jubilerskiej
Rynek Jubilerski
Sztuka Złotnicza
Szybko rozwijający się od początku lat 90. ubiegłego wieku rynek jubilerski w Polsce potrzebował również fachowych mediów, które dostarczyłyby fachowcom z branży potrzebnych informacji na temat wydarzeń, trendów, nowości, sztuki złotniczej czy gemmologii.

 

PORTALE INFORMACYJNE DEDYKOWANE BIŻUTERII:

 

Bursztynowy Portal amber.com.pl

Założony w 2007 r. portal propaguje rzetelną wiedzę na temat bursztynu bałtyckiego, skupiając się przede wszystkim na informowaniu o ważnych wydarzeniach w branży bursztynniczej. Wbrew nazwie nie ogranicza się jedynie do tematów związanych z szeroko pojętą tematyką bursztynu, promując również sztukę złotniczą i jej twórców.  
www.amber.com.pl


PB.INFO.PL

Istniejący od 2004 r. portal internetowy, który obecnie przekształcił się w platformę dostępną dla wszystkich zainteresowanych pragnących podzielić się dostępem do interesujących wiadomości związanych z szeroko pojętą branżą jubilerską i zegarmistrzowską.
www.pb.info.pl

 

JUBILERZY.INFO.PL

Miejsce wirtualnych spotkań producentów i kupców branży jubilerskiej, w którym jest przestrzeń dla przedstawicieli handlu, usług i produkcji biżuterii, jak również dla ekspertów oraz użytkowników pragnących podzielić się na łamach portalu swoją wiedzą i doświadczeniem.
www.jubilerzy.info.pl

 

BLINGSIS

Założony w 2015 r. i początkowo działający pod nazwą Pica Pica blog o tematyce jubilerskiej, który ma ambicję edukowania i opowiadania o biżuterii atrakcyjnie i w nowoczesny sposób, prezentujący zarówno polskie, jak i zagraniczne marki złotnicze i jubilerskie oraz informujący o ważnych wydarzeniach oraz trendach.
www.blingsis.com