Targi Biżuterii i Zegarków Jubinale

JUBINALE to wiodące wydarzenie branży jubilerskiej w Europie Centralnej. Targi odbywają się co roku w czerwcu w nowoczesnej hali Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków przy ulicy Galicyjskiej 9 w Krakowie. Wystawcami targów są firmy z Polski oraz zagranicy – producenci, importerzy, hurtownicy, designerzy branży jubilerskiej i zegarkowej. Liczne grono kupców dociera tutaj z Polski oraz krajów Europy Centralnej, jak: Słowacja, Czechy, Węgry, Ukraina, Niemcy, Litwa, Włochy, Austria ale również z takich krajów jak Chiny czy Australia.

GOLDEXPO WARSZAWA

GOLDEXPO WARSZAWA to targi dedykowane branży złotniczo-jubilerskiej, mające służyć budowaniu relacji z dotychczasowymi i potencjalnymi kontrahentami. Organizowane przez Fundację dla Rozwoju Polskiej Branży Złotniczo-Jubilerskiej – ludzi ze środowiska złotniczo-jubilerskiego, którym zależy na jedności i rozwoju branży, wieloletnich uczestników branżowych targów zarówno polskich, jak i zagranicznych.

Międzynarodowe Targi Bursztynu i Biżuterii AMBERIF

Pierwsza edycja Międzynarodowych Targów Bursztynu, Biżuterii i Kamieni Jubilerskich Amberif odbyła się w 1994 r. Jej pomysłodawcami byli Tadeusz Befinger, Małgorzata Portych Jabłońska i Giedymin Jabłoński. W latach 1994-1999 organizowane były one pod nazwą Międzynarodowych Targów Bursztynu i Sztuki Jubilerskiej Amberif, w latach 2000-2002 – Międzynarodowych Targów Bursztynu, Biżuterii i Zegarków Amberif, a od 2020 roku – Międzynarodowych Targów Bursztynu i Biżuterii Amberif. Dyrektorem Projektu do 2019 roku była Ewa Rachoń. Od 2020 roku kuratorem Targów jest prof. Sławomir Fijałkowski.

Międzynarodowe Targi Biżuterii i Zegarków ZŁOTO SREBRO CZAS

Targi „Złoto Srebro Czas” organizowane przez Międzynarodowe Centrum Targowe w Warszawie i Pracownię Sztuk Plastycznych, były jedną z wiodących imprez branży zegarmistrzowsko-jubilerskiej w Polsce. Pierwsza edycja warszawskich targów miała miejsce w 2000 r. Dyrektorem imprezy (tak jak poprzedzających je w latach 1991-2000 Targów PAY-Time) była Wanda Gontarska.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/adminbiz/public_html/components/com_k2/templates/default/category.php on line 250